Matematikçinin Yeri Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

akahya=ahmet kahya

4 posters

akahya=ahmet kahya Empty akahya=ahmet kahya

Mesaj tarafından akahya 21/8/2008, 08:51

Merhaba bende kısaca kendimi tanıtayım.

Ben Ahmet Kahya. Aydın ****** Anadolu Lisesinde matematik öğretmeni olarak görev yapıyorum. Bu sene meslekte 11.yılıma başladım. 4-5 yıl dersanecilikle geri kalanı ise milli eğitimde(ilköğretim-lise-anadolu lisesi) çalışmakta geçti. Araya da bir yüksek lisans sıkıştırıverdim. Matematik ve Geometri soruları ile uğraşmak(daha doğrusu boğuşmak) zevk alarak yaptığım işlerdendir. Bunun dışında da özel zevk ve hobilerimiz var tabiki:)

Buraya üye olan herkese hoşgeldiniz diyorum... İnşallah bol paylaşımlı ve verimli bir forum olur.
akahya
akahya
Öğretmen

İş/Hobiler : Maths Teacher
Okul : Turkish Embassy Education Department

http://www.ahmetkahya.com

akahya=ahmet kahya Empty Geri: akahya=ahmet kahya

Mesaj tarafından cyberg 7/1/2009, 22:28

Merhaba Ahmet hocam. Benim adım Burak. Ankarada ikamet ediyorum ve elektronik teknikeriyim. matematikle ilgili çok önemli bir problemim var. Daha doğrusu çözmem gereken bi soru var. Eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinicem. Saygılarımla.

cyberg
Öğrenci

Mesaj tarafından akahya 11/1/2009, 15:48

Tabiki isterseniz buradan isterseniz mail yolu ile bana ulaşabilirsiniz.
akahya
akahya
Öğretmen

Mesaj tarafından nash 18/1/2009, 21:01

merhabalar ahmet hocam ben istanbul gaziosman paşa anadolu lisesi matematik öğretmeni gürkan ayık sızınle tanışmak için can atıyodum
sonunda oda oldu

nash
Öğretmen

Mesaj tarafından akahya 14/1/2010, 20:43

Bu yıl Aydın ****** Anadolu Lisesi'nden ayrılarak yeni bir göreve yelken açtım. 2009-2010 döneminden itibaren İngiltere'deki Turkish Education Office (Eğitim Müşavirliği) bağlı olarak öğretmenlik görevine devam edeceğim. Benimle ilgili ayrıntılı haberleri "İngiltere Günlüğüm" web sitesinden takip edebilirsiniz.
akahya
akahya
Öğretmen

Mesaj tarafından bakavallı 19/1/2010, 17:37

ahmet bey merhaba, ben karamürsel lisesi matematik öğretmenlerinden betül aksoy kavallı. bu siteyi oldugu kadar sizin sahsi sitenizdeki e-kitapları ve ders notlarınızı okulda ders esnasında oldukca cok kullandım. Bu acıdan size cok tesekkur ederim birikimlerinizi paylastıgınız icin.Fakat yaklasık 2 haftadır www.ahmetkahya.com sitenize giremiyorum. adresi tıkladıgımda arama motoruna geri donuyor. acaba orada yayınladıgınız kaynaklarınızı burada da yayınlamanız mumkun mu? simdiden cok tesekkurler...kolay gelsin..

bakavallı
Öğretmen

Mesaj tarafından akahya 19/1/2010, 21:22

Hocam merhaba, daha önce siteden duyurmuştum ama gözünüzden kaçmış olmalı. Siteyi içinde barındıran hosting şirketini değiştirdiğim için geçen haftadan beri www.ahmetkahya.com sitesi (resmi transfer işlemlerinden dolayı) kapalı kalmak zorunda kaldı. Bir aksilik olmazsa bu hafta içi işlemler tamamlanır ve site kaldığı yerden hizmetine devam eder diye düşünüyorum. Siz vakit buldukça izlemeye devam edin. Saygı ve selamlarımla..
akahya
akahya
Öğretmen

- Similar topics