Matematikçinin Yeri Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

karekök yayınları (mat 2=polinomlar-integral arası ) elimdekileri düzenledim.matematik 1 kısmı elimde yok.

3 posters

karekök yayınları (mat 2=polinomlar-integral arası ) elimdekileri düzenledim.matematik 1 kısmı elimde yok. Empty karekök yayınları (mat 2=polinomlar-integral arası ) elimdekileri düzenledim.matematik 1 kısmı elimde yok.

Mesaj tarafından loresabrimed 8/11/2008, 20:08

En son loresabrimed tarafından 12/12/2008, 20:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : link arıza)

loresabrimed
Öğretmen

İş/Hobiler : Öğretmen

karekök yayınları (mat 2=polinomlar-integral arası ) elimdekileri düzenledim.matematik 1 kısmı elimde yok. Empty teşekür

Mesaj tarafından shak 9/11/2008, 10:24

hocam isteklerimizi dikkate aldığınız çok teşekür ederiz.çalışmalarınızın devamını bekleriz...

shak
Öğretmen

karekök yayınları (mat 2=polinomlar-integral arası ) elimdekileri düzenledim.matematik 1 kısmı elimde yok. Empty Geri: karekök yayınları (mat 2=polinomlar-integral arası ) elimdekileri düzenledim.matematik 1 kısmı elimde yok.

Mesaj tarafından hhasimm 25/11/2008, 07:26

paylaşımınız için teşekkürler ama linkte sorun var

hhasimm
Öğretmen

İş/Hobiler : öğretmen
Okul : uğur dersaneleri izmir

karekök yayınları (mat 2=polinomlar-integral arası ) elimdekileri düzenledim.matematik 1 kısmı elimde yok. Empty Geri: karekök yayınları (mat 2=polinomlar-integral arası ) elimdekileri düzenledim.matematik 1 kısmı elimde yok.

Mesaj tarafından loresabrimed 12/12/2008, 21:00

link yenilendi

loresabrimed
Öğretmen

İş/Hobiler : Öğretmen

Mesaj tarafından hhasimm 7/1/2009, 10:06

linkte ki sorun devam ediyor.tekrar bakarsanız sevinirim

hhasimm
Öğretmen

İş/Hobiler : öğretmen
Okul : uğur dersaneleri izmir

- Similar topics