Matematikçinin Yeri Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumda Nasıl Soru Sorabiliriz?

Forumda Nasıl Soru Sorabiliriz? Empty Forumda Nasıl Soru Sorabiliriz?

Mesaj tarafından admin 5/6/2008, 23:49

Merhaba. Forumda soru sormak istiyorsanız bir çok alternatif mevcut. Bunlardan birkaçını aşağıda sıralıyorum.

- Eğer soru matematiksel ifade içermiyorsa normal bir şekilde mesaj yazarak forumda soru sorabilirsiniz.

Eğer soru içinde geometrik bir şekil varsa;

- Bir dijital fotoğraf makinesi veya kamerası olan bir cep telefonu ile sorunun resmini çekip gönderebilirsiniz.
- Tarayacınız mevcutsa soruyu taratıp yine foruma resim olarak gönderebilirsiniz.
- Sorunun taranmış şeklini içeren bir döküman bilgisayarınızda mevcutsa soracak olduğunuz soruyu resim işleme programları ile kesip gönderebilirsiniz.
- Bilgisayarınızda bulunan bir resim işleme programı(paint, snagit editor, macromedia flash, v.b.) ile soruyu çizip siteye gönderebilirsiniz.

NOT: Resimleri kesme ve boyutlandırma ile ilgili resimli anlatım için tıklayınız.

UYARI 1: Soruları sorarken başlığa sorunun hangi konu ile ilgili olduğunu mutlaka belirtiniz. "Acil yardım, please, help" gibi başlıklar soruların çözümünü hızlandırmamakta aksine konu belli olmadığı için zaman kaybına sebep olmaktadır. Ayrıca sorduğunuz sorunun varsa şıkları veya doğru cevabını da soruya eklerseniz, cevap şu mu, a şıkkı mı, vb. şeklindeki gereksiz mesajların önüne geçmiş olursunuz.

UYARI 2: Sorularınızı lütfen "ACİL SERVİS" başlığı altındaki sorunun ilgili olduğu bölüme yeni konu açarak sorunuz.
admin
admin
Admin

İş/Hobiler : Maths Teacher

http://www.ahmetkahya.com

- Similar topics